top of page
Welcome to the International Society for Orthodox Church Music

A message from Father Ivan Moody, chairman of the ISOCM Board

Вітаємо до ISOCM!

Міжнародне Товариство Православної Церковної Музики (ISOCM) було засноване з метою, щоби надати дослідникам, композиторам, співакам і студентам можливість зустрітися, поділитися досвідом та партитурами між собою, а також брати участь у конференціях по всьому світі. 

Цей веб-сайт надає ISOCM досягнути вищезгаданих цілей, допомагаючи музикантам у розкритті матеріалів, цифрових рукописів та обміну ідеями щодо поліпшення розвитку музичних ресурсів.

ISOCM допомагає студентам православної літургійної музики поширювати знання та підтримувати творчий потенціал в області церковного співу. Своєю діяльністю товариство прагне підняти рівень співу і досліджень, а також створити міжнародно-міждисциплінарні групи.

ISOCM прагне зміцнити єдність православ’я, особливо серед тих, хто живе в сучасному суспільстві. Членство в товариство відкрито для будь-кого, незважаючи на національну церкву або юрисдикцію.

Обмін контактами під час проведення перших конференцій міжнародного товариства музики допоміг організувати візити одиночних музикантів і хорових груп, що свідчить про досягнення цілей, поставлених товариством. Ми запрошуємо Вас приєднатися до діяльності товариства ISOCM!

дізнатися більше

Learn more about the ISOCM

bottom of page